طراحی پورتال | طراحی پرتال

طراحی پورتال | طراحی پرتال

طراحی پرتال سازمانها و ادارات طراحی پرتال آژانس مسافرتیطراحی پرتال آژانس املاک
طراحی پرتال مراکز تجاریطراحی پرتال مراکز علمیطراحی پرتال مناقصات
طراحی پرتال مدارسطراحی پرتال پژوهشگاه هاطراحی پرتال شرکتها

عرض مناسب در طراحی پرتال (طراحی پورتال) کدام است
چکیده مقاله:

شما از اینکه طراحی پورتال تان بر روی همه ی مانیتورها با کیفیت ها و رزولوشن های متفاوت، به درستی نمایش داده می شود مطمعن نیستید. با در نظر گرفتن این موارد باید به طراحی سایت و یا طراحی پورتال بپردازیم.


کلید واژگان:

منابع:

ما از اینکه وب سایتو پرتال بر روی همه ی مانیتورها با کیفیت ها و رزولوشن های متفاوت، به درستی نمایش داده می شود مطمعا نیستیم. با در نظر گرفتن این موارد باید به طراحی سایتو طراحی پورتالبپردازیم.
چگونه
وب سایتو پرتال به بهترین شکل نمایش داده شود؟

تنها پاسخی که می توان برای این سوال بیان کرد رعایت استاندارد می باشد. ما قبل از طراحی وب سایت و طراحی پرتالاول باید عموم مخاطبان را در نظر بگیریم بعد طوری به طراحی سایتو طراحی پورتال بپردازیم که برای اکثریت قابل نمایش باشد. البته بحث استاندارد در طراحی سایتبسیار گسترده است و ما نمی توانیم به همه ی آن بپردازیم:

عرضی که در طراحی وب سایت و پرتال باید در نظر گرفته شود:

در ابتدا می توان گفت که بهترین اندازه برای طراحی سایتpx960 می باشد، و شما با در نظر گرفتن این اندازه می توانید جلوی بسیاری از مشکلات و ناسازگاری ها را در طراحی سایتبگیرید.

مهمترین دلیل برای استفاده از این اندازه در طراحی سایتاین است که بسیاری از کاربران از تمام صفحه ی مانیتور برای دیدن تصاویر استفاده نمی کنند. شما با در نظر گرفتن عرض px960 در طراحی سایتاحتیاج به در نظر گرفتن فضا برای منوها، آدرس ها و.... ندارید زیرا این اندازه فضای کمی برای این اجزا را در نظر می گیرد.

البته یک مشکل بر سر راه وجود دارد آن هم اینکه هنوز بعضی از سازمان ها و شرکت ها که جزو اصلی ترین بازدیدکنندگان سایت هستند از سیستم های قدیمی استفاده می کنند که مانیتورهای آنها رزولشن ۸۰۰×۶۰۰ می باشد که برای رفع این مشکل هم چند راهکار وجود دارد که یکی از راه ها استفاده از دستورات CSSبرای کنترل صفحات در رزولشن های متفاوت است،روش دوم هم ساخت وب سایتو ساخت پرتالبا عرض متغیر است که این روش بسیار تخصصی است.
تعداد بازدید: 8636
تعداد دریافت فایل مقاله :طراحی پرتال
طراحی انواع پورتال
طراحی مالتی مدیا
طراحی انواع سی دی مولتی مدیا
میزبانی وب
Cloud Hosting
افزایش رتبه سایت
بهینه سازی سایت و افزایش ترافیک
سرورهای اختصاصی
Dedicate, VPS, VDS Servers

مقالات پر بازدید
 
آمار سایت
کاربران حاضر:11
تعداد بازدید:8,637


Arana Network all rights reserved © 2007-2015
cartier love bracelet replica, cartier love bracelet replica, christian louboutin replica, christian louboutin replica, cartier love bracelet replica, christian louboutin replica,