طراحی پورتال | طراحی پرتال

طراحی پورتال | طراحی پرتال

طراحی پرتال سازمانها و ادارات طراحی پرتال آژانس مسافرتیطراحی پرتال آژانس املاک
طراحی پرتال مراکز تجاریطراحی پرتال مراکز علمیطراحی پرتال مناقصات
طراحی پرتال مدارسطراحی پرتال پژوهشگاه هاطراحی پرتال شرکتها

پارامترهای هاست در طراحی پورتال (1)
چکیده مقاله:

در زمان انتخاب میزبان وب باید به مواردی مانند سرعت، اندازه، تنوع ارتباط، سخت افزارها و نرم افزارهای مورد استفاده ی میزبان توجه داشت. یکی از مواردی که به سادگی نمی توان از آن گذشت قابلیت اطمینان و زمان پاسخگویی میزبانی می باشد. لازم به ذکر است استاندارد منبع انرزی، امنیت سرور، کیفیت و در راس آن ها سطح خدمات مشتری از جمله پارامتر های مهم است.


کلید واژگان:

منابع:

قابلیت اطمینان :

در زمان انتخاب میزبان وب باید به مواردی مانند سرعت، اندازه، تنوع ارتباط، سخت افزارها و نرم افزارهای مورد استفاده در طراحی سایت توجه داشت. یکی از مواردی که به سادگی نمی توان از آن گذشت قابلیت اطمینان و زمان پاسخگویی میزبانی می باشد. لازم به ذکر است استاندارد منبع انرزی، امنیت سرور، کیفیت و در راس آن ها سطح خدمات مشتری از جمله پارامترهای مهم است.

سرویس دهی به مشتریان:

از جمله خدماتی که به صورت غیر واقعی پیشنهاد می شود که فقط در حد شعار می باشد ارائه 24 ساعته ی خدمات می باشد. مگر اینکه افراد متخصص و حرفه ای در امر رایانه ساعت 3 صبح آماده پاسخ گویی به تلفن ها باشد. البته بسیار بعید است زیرا یک مهندس کامپیوتر که از سطح فنی خوب در طراحی سایت برخوردار باشد، در غیر ساعت اداری فعالیت کند. البته پاسخ گویی 24 ساعته برای سایت های کوچک زیاد مهم نیست اما برای سایت های بزرگ امری حیاتی است.

زمان پاسخگوئی:

یکی از مهمترین و حیاتی ترین پارامتر ها مدت زمان پاسخ گویی می باشد.دقت کنید، قبل از قراردادتان یک ایمیل به شرکت میزبان بزنید و اگر کمتر از 2ساعت به نامه ی شما پاسخ داده شد اقدام به عقد قرارداد کنید. یک شرکت میزبان باید در سایت خود بخش کاملی از سوال های متداول داشته باشد و به سوال های شما در اسرع وقت پاسخ داده شود.

تعداد بازدید: 6262
تعداد دریافت فایل مقاله :طراحی پرتال
طراحی انواع پورتال
طراحی مالتی مدیا
طراحی انواع سی دی مولتی مدیا
میزبانی وب
Cloud Hosting
افزایش رتبه سایت
بهینه سازی سایت و افزایش ترافیک
سرورهای اختصاصی
Dedicate, VPS, VDS Servers

مقالات پر بازدید
 
آمار سایت
کاربران حاضر:8
تعداد بازدید:6,263


Arana Network all rights reserved © 2007-2015
cartier love bracelet replica, cartier love bracelet replica, christian louboutin replica, christian louboutin replica, cartier love bracelet replica, christian louboutin replica,