طراحی پورتال | طراحی پرتال

طراحی پورتال | طراحی پرتال

طراحی پرتال سازمانها و ادارات طراحی پرتال آژانس مسافرتیطراحی پرتال آژانس املاک
طراحی پرتال مراکز تجاریطراحی پرتال مراکز علمیطراحی پرتال مناقصات
طراحی پرتال مدارسطراحی پرتال پژوهشگاه هاطراحی پرتال شرکتها

آموزش طراحی پرتال تجارت و مزایده آنلاین
چکیده مقاله:

یکی از پیشرفته ترین و جدید ترین سیستم های طراحی سایت پرتال مزایده آنلاین میباشد که توسط تیم طراح آرانا نتورک طراحی شده است. نسل جدید وب سایت های اینترنتی ،وب سایت های تجارت و مزایده آنلاین می باشد.


کلید واژگان:

منابع:

یکی از پیشرفته ترین و جدید ترین سیستم های طراحی سایت طراحی پورتال مزایده آنلاین میباشد که توسط تیم طراح آرانا نتورک طراحی شده است.

نسل جدید وب سایت های اینترنتی ،وب سایت های تجارت و مزایده آنلاین می باشد.

بخشی از آنچه که درباره طراحی سایت  طراحی پورتال مزایده ی آنلاین باید بدانیم:

جزئیات این سیستم در طراحی سایت مانند حراج های عمومی می باشد، در چنین حراج هایی ، برای خرید کالا مدت زمان تعیین میشود و فروشنده و خریدار در مدت زمان معینی می توانند به تبادل کالا ورقابت بپردازند. در این گونه مزایده ها می توان از شرکت کننده های در مزایده ، ورودی یا همان بلیت دریافت نمود.

یک نکته ی مهمی که در مزایده های اینترنتی وجود دارد این است، در حالی که خریداران می خواهند کالا ها را با کمترین قیمت خریداری کنند اما در عین حال برای بدست آوردن کالا به رقابت می پردازند و به طور متوالی به فروشنده قیمت بالاتری پیشنهاد می کنند که در نهایت خریداران یک به یک از خرید انصراف داده و آخرین نفر برنده ی نهایی اعلام می شود.

ما در مزایده ها دو نوع اختصاصی و عمومی داریم که در نوع عمومی همه می توانند شرکت کنند اما در نوع اختصاصی اینگونه نیست و افراد با شرایط خاص حق شرکت دارند.

انتخاب مزایده به عهده ی کاربر می باشد و پس از تهیه ی بلیت یا ورودی صورت می پزیرد.در اینگونه حراج ها هربار قیمت را می توان بالا برد که این کار با کلیک بر روی دکمه افزایش انجام می شود، در بالا بردن قیمت یک ژتون (یا بیشتر) از حساب شما کم خواهد شد. اما شمارش معکوس زمانی آغاز می شود که کسی قیمت را بالا ببرد،در این صورت است که نفرات دیگر فرصت دارند قیمت جدید بدهند. این مزایده درست مثل حراج های واقعی می ماند چون در آن یک نفر مثلا می گوید هزار تومان یک، هزار تومان دو، هزار تومان سه،فروخته شد پایان مزایده.

تعداد بازدید: 7966
تعداد دریافت فایل مقاله :طراحی پرتال
طراحی انواع پورتال
طراحی مالتی مدیا
طراحی انواع سی دی مولتی مدیا
میزبانی وب
Cloud Hosting
افزایش رتبه سایت
بهینه سازی سایت و افزایش ترافیک
سرورهای اختصاصی
Dedicate, VPS, VDS Servers

مقالات پر بازدید
 
آمار سایت
کاربران حاضر:11
تعداد بازدید:7,967


Arana Network all rights reserved © 2007-2015
cartier love bracelet replica, cartier love bracelet replica, christian louboutin replica, christian louboutin replica, cartier love bracelet replica, christian louboutin replica,