طراحی پورتال | طراحی پرتال

طراحی پورتال | طراحی پرتال

طراحی پرتال سازمانها و ادارات طراحی پرتال آژانس مسافرتیطراحی پرتال آژانس املاک
طراحی پرتال مراکز تجاریطراحی پرتال مراکز علمیطراحی پرتال مناقصات
طراحی پرتال مدارسطراحی پرتال پژوهشگاه هاطراحی پرتال شرکتها

سایت ما در اینترنت چه رتبه ای دارد
چکیده مقاله:

در موتورهای جستجو هر سایت بسته به میزان امتیازی که از آن موتور جستجو دریافت می کند رتبه ای دارد ، هرکدام از موتورهای جستجو بر حسب موارد خاصی به صفحات سایت ها امتیاز می دهند.


کلید واژگان:

منابع:

در موتورهای جستجو هر سایت بسته به میزان امتیازی که از آن موتور جستجو دریافت می کند رتبه ای دارد ، هرکدام از موتورهای جستجو بر حسب موارد خاصی به صفحات سایت ها امتیاز می دهند.

1- مهمترین نکته در رتبه ی سایت ها پیج رنک سایت ها در گوگل می باشد، پیج رنک امتیازی است که گوگل از بین 0 تا 10 به سایت ها می دهد که تقریبا هر ماه دوبار وضعیت سایت ها از طرف گوگل بررسی می شود.برای مشاهده ی امتیاز سایت می توان به سایت pagerak.net مراجعه کرد و آدرس سایت را در آن وارد کرد،روش دیگر نصب تولبار گوگل در اینترنت اکسپلورر می باشد.

2- با اضافه کردن عبارت link در ابتدای دامنه می توان مشاهده کرد برای مثال link:www.arananetwork.com

3- اگر به دنبال اطلاعات کاملی از سایت خود هستید می توانید به سایت الکسا مراجعه کنید، در این سایت ترافیک سایت شما را به طور کامل و با جزئیات نشان می دهد و حتی می تواند دو سایت را از نظر ترافیک با هم مقایسه کند.

4- روش دیگر برای مقایسه سایت ها وجود دارد آن هم استفاده از leapmarket است که این سایت، سایت شما را با سه سایت دیگر مقایسه می کند و نموداری از این مقایسه در اختیار شما می گذارد.

تعداد بازدید: 11039
تعداد دریافت فایل مقاله :طراحی پرتال
طراحی انواع پورتال
طراحی مالتی مدیا
طراحی انواع سی دی مولتی مدیا
میزبانی وب
Cloud Hosting
افزایش رتبه سایت
بهینه سازی سایت و افزایش ترافیک
سرورهای اختصاصی
Dedicate, VPS, VDS Servers

مقالات پر بازدید
 
آمار سایت
کاربران حاضر:16
تعداد بازدید:11,040


Arana Network all rights reserved © 2007-2015
cartier love bracelet replica, cartier love bracelet replica, christian louboutin replica, christian louboutin replica, cartier love bracelet replica, christian louboutin replica,