طراحی پورتال | طراحی پرتال

طراحی پورتال | طراحی پرتال

طراحی پرتال سازمانها و ادارات طراحی پرتال آژانس مسافرتیطراحی پرتال آژانس املاک
طراحی پرتال مراکز تجاریطراحی پرتال مراکز علمیطراحی پرتال مناقصات
طراحی پرتال مدارسطراحی پرتال پژوهشگاه هاطراحی پرتال شرکتها

طراحی طراحی پرتال و تاثیر آن در سئو
چکیده مقاله:

اطلاع از این مورد برای طراحان وب سایت و پورتال و مدیران وب سایت ها و پورتال ها الزامی است اگر طراح وب سایت یا طراح پورتال وب سایت یا پورتال طراحی کند که این موارد در آنها رعایت نشده باشددر واقع برای دارنده وب سایت و پورتال ایجاد مشکل کرده است اغلب بینندگان وب سایت ها و پورتال ها از طریق جستجو وارد یک پورتال یا وب سایت میشوند وهمچنین کسانی که از طریق موتور های جستجو به وب سایت یا پورتال مراجعه میکنند به احتمال زیاد مشتری واقعی وب سایت و پورتال هستند.


کلید واژگان:

منابع:

 

طراحی سایت ها و پورتال های گرافیکی

طراحی سایت هایی که به مقدار زیاد از اجزای گرافیکی استفاده میکنند به علت حجم بالایی که این اجزا دارند زمان مورد نیاز برای دیده شدن طراحی سایت را افزایش می دهند و همچنین از دید موتورهای جستجو هم با مشکل مواجه می شوند زیرا موتورهای جستجو محتوای این اجزا را نمی توانند ایندکس کنند اگرچه موتور جستجو گوگل این امکان را اضافه کرده اما در بیشتر موتورهای جستجو امکان ایندکس این محتوا وجود ندارد .

استفاده به جا از کد های HTML

برای طراحی طراحی سایت و طراحی پورتال از برنامه هایی مانند Word نباید استفاده کرد , این برنامه بیشتر صفحاتی حاوی اطلاعات مربوط به رنگ و فونت و ظاهر نوشته ها تولید میکند در این شرایط روبات موتور جستجو به جای دسترسی به اطلاعات طراحی سایت و پورتال شما در درجه اول اطلاعات مربوط به نمایش طراحی سایت و پورتال را دریافت میکند و سپس اطلاعات اصلی طراحی سایت و پورتال را. این موضوع در چگونگی جمع آوری اطلاعات طراحی سایت و پورتال برای ثبت در موتور جستجو اختلال ایجاد می کند.

یکی از راه حل ها استفاده از نرم افزار هایی مانند Dream Weaver است, این نرم افزار ها اطلاعاتی که مربوط به چگونگی نمایش صفحات طراحی سایت و پوتال هستند را در یک فایل جداگانه به صورت CSS ذخیره میکند و آنرا به صفحه پورتال و طراحی سایت شما پیوست میکند. بدین ترتیب هر گاه نیاز به نمایش آن اطلاعات داشت از فایل پیوست اطلاعات را دریافت میکند و برای روبات موتور جستجو مشکلی ایجاد نمی کند. به علاوه استفاده نادرست از کدهای HTML در صفحه طراحی سایت و پورتال می تواند مشکلاتی در روبات موتور جستجو ایجاد کند درحالی که در نمایش طراحی سایت و پورتال شما توسط مرورگرهای مختلف اشکالی بوجود نیاید.

طراحی سایت ها و پورتال های پویا(داینامیک)

در پورتال ها و طراحی سایت های پویا که محتوای طراحی سایت و پوتال از روی دیتا بیس ساخته میشود ممکن است بخش هایی از سایت شما در موتور های جستجو ثبت نشود و قابل جستجو نباشد برای حل این مشکل باید موتور های جستجو را ترغیب به ثبت این صفحات از طراحی سایت و پوتال کنیم.

میتوان لینک صفحات وب پویا را در صفحات ثابت قرار داد اگر چه در این روش هم احتمال دارد محتوای اطلاعات قابل جستجو نباشند, برای اینککه محتوای اطلاعات هم قابل جستجو باشند میتوان اطلاعاتی که تغییر نمیکنند را به صورت دوره ای در صفحات ثابت منتشر کرد مانند صفحات وبلاگ ها که اطلاعات ذخیره شده در بانک اطلاعاتی در دوره زمانی به خصوصی در طراحی سایت و پورتال ثبت میشوند

بروز رسانی اطلاعات

طراحی سایت ها و پورتال هایی که تاریخ به روز رسانی آنها مربوط به چند ماه یا چند سال قبل است برای بازدید کننده ها اعتبار چندانی ندارد, موتور های جستجو هم به این موضوع حساس هستند و به این وبسایت ها و پورتال ها کمترین رتبه را میدهند و طراحی سایت ها و پورتال هایی که همواره به روز میشوند و فاصله بین به روز رسانی آن کوتاه است رتبه بهتری کسب میکنند .

انتخاب درست نام دامنه

یک قانون طلایی در این مورد میگوید: کاری کن که در ذهن بازدیدکننده باقی بمانی.

یک راه برای عمل به این قانون استفاده از نام مناسب برای دامنه طراحی سایت و پورتال است , دامنه طراحی سایت و پورتال میتواند نام کسب و کار شما یا فعالیتی که شما انجام میدهید باشد, بهتر است از اسامی طولانی یا جمله برای طراحی سایت و پورتال خود استفاده نکنید همچنین اگر نام دامنه خود را تغییر دادید برای از دست ندادن رتبه طراحی سایت و پورتال قبلی خود از سرویس Forwarding طراحی سایت و پورتال قبلی خود استفاده کنید و آن را به نام جدید Forward کنید

استفاده از فریم در طراحی طراحی سایت و پورتال

بهتر است از فریم در طراحی سایت و پورتال اصلا استفاده نکنیم اگر مشتری هم از شما خواست سعی کنید وی را توجیح کنید که از این کار صرف نظر کند . برخی از مرورگرها فریم را پشتیبانی نمیکنند و طراحی سایت و پورتال شما را نمایش نمیدهند همچنین ذخیره کردن آدرس طراحی سایت و پورتال که با فریم طراحی شده بسیار مشکل است

اطلاع از این مورد برای طراحی سایت و پورتال و مدیران وب سایت ها و پورتال ها الزامی است اگر طراحی وب سایت یا طراح پورتال وب سایت یا پورتال طراحی کند که این موارد در آنها رعایت نشده باشددر واقع برای دارنده وب سایت و پورتال ایجاد مشکل کرده است اغلب بینندگان وب سایت ها و پورتال ها از طریق جستجو وارد یک پورتال یا وب سایت میشوند وهمچنین کسانی که از طریق موتور های جستجو به وب سایت یا پورتال مراجعه میکنند به احتمال زیاد مشتری واقعی وب سایت و پورتال هستند.

تعداد بازدید: 10609
تعداد دریافت فایل مقاله :طراحی پرتال
طراحی انواع پورتال
طراحی مالتی مدیا
طراحی انواع سی دی مولتی مدیا
میزبانی وب
Cloud Hosting
افزایش رتبه سایت
بهینه سازی سایت و افزایش ترافیک
سرورهای اختصاصی
Dedicate, VPS, VDS Servers

مقالات پر بازدید
 
آمار سایت
کاربران حاضر:9
تعداد بازدید:10,610


Arana Network all rights reserved © 2007-2015
cartier love bracelet replica, cartier love bracelet replica, christian louboutin replica, christian louboutin replica, cartier love bracelet replica, christian louboutin replica,