طراحی پورتال | طراحی پرتال

طراحی پورتال | طراحی پرتال

طراحی پرتال سازمانها و ادارات طراحی پرتال آژانس مسافرتیطراحی پرتال آژانس املاک
طراحی پرتال مراکز تجاریطراحی پرتال مراکز علمیطراحی پرتال مناقصات
طراحی پرتال مدارسطراحی پرتال پژوهشگاه هاطراحی پرتال شرکتها

صفحه اصلیپورتال های انجمن ها و موسسات و همایش های آرانا برای استفاده انجمنها ، مراکز علمی ، موسسات ، فرهنگسرا ها ، سازمانها ، ادارات و مراکزی که با منابع انسانی در ارتباط کاری هستند طراحی شده است.

در این نسخه امکاناتی نظیر بخش اعضای سایت جهت ایجاد کانال ارتباطی با کادر اداری موسسات و بینندگان سایت، مرکز پیام و کارتابل اعضای سایت ، مدیریت تابلوی اعلانات پورتال، سیستم پیشنهادات و انتقادات پرتال، نظر سنجی جهت استفاده در انتخابات داخلی و نظر سنجی عمومی ، سیستم  مقالات ... تعبیه شده است.

کنترل سیستمهای داخلی سایت در این نسخه از پرتال به دو سطح مدیریت سایت و مدیریت سیستمهای زیر مجموعه تقسیم شده است. به عنوان مثال در سیستم مقالات پرتال، امکان انتخاب برخی از اعضای سایت به عنوان هیئت بررسی مقالات ایجاد گردیده است. کلیه مقالات ارسالی توسط اعضا بر اساس نوع مقاله به فرد مشخصی از هیئت بررسی ارسال و پس از انجام مراحل باز بینی و بررسی به مدیریت سایت جهت نصب در آرشیو مقالات ارسال می گردد.

در محیط اختصاصی اعضای سایت ، امکاناتی نظیر مرکز پیام جهت ایجاد ارتباط بین اعضای سایت، سیستم پیشنهادات و انتقادات، نظر سنجی ، سیستم ارسال خبر به مدیر سایت و صفحه اطلاعات شخصی عضو وجود دارد.

ابزار ارتباط جمعی بین مدیریت سایت و اعضای سایت در سیستمهای خبر نامه الکترونیک و تابلوی اعلانات تعبیه شده است. با استفاده از خبر نامه الکترونیک ، مدیر پرتال قادر به ارسال یکباره یک نامه الکترونیک به همگی یا بخشی از اعضای سایت خواهد بود.
تابلوی اعلانات در اولین صفحه ای که عضو پس از ورود به محیط اختصاصی خود می بیند ، نصب شده است. این تابلو دارای دو بخش پیامهای عمومی و خصوصی مدیریت پرتال می باشد. پیامهای عموی توسط تمامی اعضای سایت در محیطشان قابل رویت بوده و پیام اختصاصی فقط توسط عضو مورد نظر دیده می شود.

یکی از ابزارهایی که در زمینه کسب درآمد از سایت قابل استفاده مدیر سایت خواهد بود ، سیستم تبلیغات سایت است . در این بخش فریمهای مشخصی در بخش نمایشی نصب شده و کنترل محتوای این فریمها در کنترل پنل سایت نصب گردیده است. این سیستم مجهز به سیستمهای جانبی ثبت سفارش تبلیغات و گزارشات کارکرد فریمهای تبلیغاتی است.
 
مشخصات پایه پرتال   انجمن ها و موسسات و همایش های آرانا :
 
پرتال های انجمن ها و موسسات و همایش های آرانا به عنوان نسخه مبنا ، کلیه امکانات مدیریت محتوا ، مدیریت کاربران، سیستم اطلاع رسانی و اعمال سطوح دسترسی های متفاوت را به پورتال دارا بوده و امکان ثبت نام و عضویت در بخش های مختلف پورتال را مهیا می کند.
1) پانل مدیریتی ساده و جامع با کاربری آسان
2) مدیریت صفحات: ایجاد و ویرایش تعداد نامحدود صفحه و زیرصفحه
3) مدیریت کاربران
4) مدیریت سطوح دسترسی
5) سیستم مدیریت تبلیغات پرتال (امکان تخصیص بنرهای تبلیغاتی به آگهی دهندگان )
6) سیستم مدیریت مدیران سایت
7) ارتباط والدین با اولیا، مربیان و مدیریت مدرسه.
8) سیستم مدیریت اخبار
9) مدیریت اطلاعات تماس(اطلاعات تماس افراد یا شرکتها و موسسات.این سیستم مجهز به موتور جستجوی اطلاعات نیز است. )
10) مدیریت پوسته های گرافیکی وب سایت و امکان تعریف پوسته های جدید (لازم به ذکر است تک تک صفحات به لحاظ پوسته می تواند مستقل باشد)
11) ویرایشگر متن قدرتمند جهت ویرایش مطالب صفحات سایت
12)ثبت اتوماتیک سایت درگوگل (google ) برای افزایش رتبه وبسایت
13) امکانات لازم جهت بهینه سازی وب سایت در موتور جستجو گر
14) امکان مدیریتobjectها(چیدمان ظاهری وب سایت)
15) بخش تنظیمات جامع پرتال
16) امکان مدیریت کلمات کلیدی هر بخش
17) گالری تصاویر
18)مدیریت پست های الکترونیک
19)نمایش اسلاید تصاویر
طراحی پرتال
طراحی انواع پورتال
طراحی مالتی مدیا
طراحی انواع سی دی مولتی مدیا
میزبانی وب
Cloud Hosting
افزایش رتبه سایت
بهینه سازی سایت و افزایش ترافیک
سرورهای اختصاصی
Dedicate, VPS, VDS Servers

مقالات طراحی پرتال

 
آمار سایت
کاربران حاضر:12
تعداد بازدید:16,538


Arana Network all rights reserved © 2007-2015
cartier love bracelet replica, cartier love bracelet replica, christian louboutin replica, christian louboutin replica, cartier love bracelet replica, christian louboutin replica,